MINISTRANCI 
   


        Służba w tygodniu                                                
 
 Poniedziałek                                                             
  Robert Kozanecki                                                
  Wiktor Wittenbeck 
  Mateusz Kowalski
  Kacper Czaplicki                                            
                                                                                   
 Wtorek                                                                      
  Kacper Woch
  Dominik Bączyk 
  Wiktor Hawrot
  Marcin Trzaskawka  

 
 Środa                                       
  Patryk Dienst                                                        
  Krzysztof Szczepański                                        
                                                                                   
 Czwartek                                                                  
  Mikołaj Kozanecki 
  Adrian Kurek  
  Kamil Kędzierski                                                
             
 Piątek                                                                      
   Olaf Malczewski                                                  
  Nikodem Chudziak                                              
  Jakub Dolata 

         Służba w Sobotę i Niedzielę

 Grupa I 
  Dominik Lewandowski
  Marcin Trzaskawka 
  Olaf Malczewski 
  Kacper Czaplicki 

 Grupa II
  Jakub Dolata 
  Patryk Dienst 
  Nikodem Chudziak
  Wiktor Wittenbeck 
  Mateusz Kowalski 

 Grupa III
  Krzysztof Szczepański 
  Mikołaj Kozanecki
  Robert Kozanecki 
  Wiktor Hawrot 

 Grupa IV
  Adrian Kurek 
  Kamil Kędzierski 
  Kacper Woch
  Dominik Bączyk 

                                           HARMONOGRAM GRUP 

     Sobota  

  Grupa I
     godz:18:00              3.06 , 10.06 , 17.06

  Grupa II
     godz:18:00              13.05 , 20.05 , 27.05  

  Grupa III
     godz:18:00               22.04 , 29.04 , 6.05

   3 maj Msze Święte do wyboru 8:30 , 11:00 , 15:00

  Grupa IV
     godz:18:00                1.04 , 8.04 , 15.04
         
     Niedziela                                                                            

   

Grupa I     godz:   8:30          2.04  ,  9.04  , 16.04            
                  godz: 11:00         23.04 , 30.04 , 3.05 , 7.05    
                  godz  15:00         14.05 , 21.05 , 28.05


Grupa II    godz:  11:00        2.04 , 9.04 , 16.04          
                  godz:  15:00      23.04 , 30.04 , 3.05 , 7.05  
                  godz:    8:30      4.06 , 11.06 , 18.06 

Grupa III   godz:  15:00         2.04  , 9.04 , 16.04                
                  godz:    8:30        14.05 , 21.05 , 28.05              
                  godz:   11:00       4.06 , 11.06 , 18.06 

Grupa IV   godz:  8:30         23.04 , 30.04 , 3.05 , 7.05                
                  godz:  11:00        14.05 , 21.05 , 28.05                
                  godz : 15:00       4.06 , 11.06 , 18.06 
Strony www dla firm - szybko i za darmo!