Parafialna Pielgrzymka do Włoch !!!

2017-03-28 22:49:40, komentarzy: 0

„ Pasja Podróżowania”

WŁOCHY - DO GROBU ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

VELEHRAD – WENECJA – SIENA – RZYM – WATYKAN – ASYŻ – PADWA

Termin: 24-30.09.2017

 

 

 

Dzień 1// 24.09      
Zbiórka uczestników wycieczki. Wyjazd około godz. 02.00. Przejazd do Velehradu - sanktuarium poświęcone Świętym Cyrylowi i Metodemu, krzewicielom chrześcijaństwa na terenach zamieszkałych przez Słowian. Msza Święta. Przejazd na nocleg do hotelu pod Tarvisio (na granicy), zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

 

Dzień 2//25.09

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Wenecji: statkiem pasażerskim przepłyniemy do placu św. Marka (w cenie). Zwiedzanie: bazylika św. Marka (wstęp bezpłatny), Most Westchnień i Pałac Dożów, Rialto itp. Msza Św. Przejazd na nocleg pod Padwę, zakwaterowanie, odpoczynek, obiadokolacja.

 

Dzień 3//26.09

1600 zł /os (cena przy grupie od 45 osób) " v:shapes="Prostokąt_x0020_zaokrąglony_x0020_4">Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Toskanii - jednego z najbardziej malowniczych regionów Włoch. Przejedziemy do Sienny, jednego z najpiękniejszych miast średniowiecznej Europy (opłata wjazdowa w cenie), w trakcie spaceru zobaczymy m.in. Piazza del Campo, na którym odbywają się słynne zawody Palio, katedrę, przespacerujemy się po Via di Citta, słynącej ze wspaniałych pałaców, zobaczymy kościół Św. Katarzyny, patronki miasta. Msza Święta. Przejazd na nocleg w pod Rzymem, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

 

Dzień 4// 27.09      
Śniadanie. Udział w Audiencji Generalnej w Watykanie z Papieżem Franciszkiem (audiencja może zostać odwołana w przypadku nieobecności Papieża w stolicy apostolskiej).  Spotkanie z przewodnikiem. W programie zwiedzania m.in.: najbardziej znane zabytki miasta z czasów baroku: Plac i Schody Hiszpańskie, Plac Navona oraz słynna Fontanna di Trevi. Kolejnym etapem zwiedzania będą zabytki antyczne: przejdziemy śladami starożytnych przez Panteon, Kapitol, Forum Romanum (z zewnątrz), Koloseum (z zewnątrz),  Przejazd i zwiedzanie Bazyliki Św. Jana na Lateranie, Msza Święta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

 

 

Dzień 5//28.09

Śniadanie, Przejazd do Watykanu - najmniejszego pod względem powierzchni państwa świata. Zwiedzanie Muzeów Watykańskich (wstęp w cenie): jednego z największych zbiorów sztuki na świecie oraz Kaplicy Sykstyńskiej ze słynnymi freskami Michała Anioła. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra i Grot Watykańskich z grobowcami papieży, nawiedzenie grobu Ojca Świętego Jana Pawła II. Przejazd na Monte Cassino, zwiedzanie Opactwa Benedyktyńskiego, Msza Święta, wizyta na Polskim Cmentarzu Wojskowym. Powrót do hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

 

Dzień 6 //29.09          
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie w hotelu. Przejazd do Watykanu. Msza Święta przy grobie Świętego Jana Pawła II. Przejazd do  centrum Asyżu (opłata wjazdowa w cenie) - miasta św. Franciszka. Zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka (wstęp w cenie): dolnej z grobowcem świętego oraz górnej z pięknymi freskami Giotta. Przejazd do hotelu w okolicach Padwy, zakwaterowanie, późna obiadokolacja, odpoczynek.

 

Dzień 7//30.09           
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, nawiedzenie Bazyliki Św. Antoniego, Msza Święta. Powrót do Niechanowa w godzinach wczesno rannych dnia kolejnego (około 05.00),  zakończenie pielgrzymki.

 


Zapewniamy:
                        • przejazd  autokarem (dvd, klima, barek, WC, rozsuwane siedzenia),                

• opiekę pilota - przewodnika
• ubezpieczenie NNW i KL,
• 6 noclegów w  hotelach***, pokoje 2-3 os. z łazienką, TV, 
• śniadania włoskie wzmocnione, obiadokolacje  - serwowane wg programu
• opłaty drogowe, taksa klimatyczna,
• biletów wstępu

 

CENA => 1600 zł /os
(cena przy grupie od 45 osób)

 

UWAGA !!!
• program jest ramowy,    
• niezbędny dokument do wyjazdu: paszport lub dowód osobisty
• cena liczona przy kursie 4,4 euro


 

 

WPIS DO REJESTRU ORGANIZATORÓW I POŚREDNIKÓW TURYSTYCZNYCH

MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO NR 601          

GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA NA RZECZ KLIENTA –

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ AXA                 62-270 Kłecko, ul Gnieźnieńska 18                                                                       GSM: + 48 609 531 869

                 www.wycieczkigrupowe.com                                                                                  www.smile-travel.pl

                 l.tomczak@wycieczkigrupowe.com                                                                      NIP 7842308618

 


 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH I NABOŻEŃSTW:

Niedziele i Uroczystości - godz. 8.30, 11.00 i 15.00
Dni powszednie - godz. 18.00
Święta zniesione - godz. 11.00, 16.00 i 18.00

Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Piątek - Koronka do Miłosierdzia Bożego
I czwartek miesiąca - modlitwa o powołania
I piątek miesiąca - Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa

BIURO PARAFIALNE CZYNNE:

Poniedziałki - godz. 9.00-10.00
Środy - godz. 9.00-10.00 i 19.00-20.15
Narzeczeni po uprzednim umówieniu się.

Wyszukiwarka

Strony www dla firm - szybko i za darmo!